KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12871397
nr 1287 1397
Carl Brandt, Landskap, Signerad. Olja på duk, 47x78 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:17:00
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr